Размер шрифта: A A A
Изображения Выключить Включить
Цвет сайта Ц Ц Ц
обычная версия сайта
Mobil versiya

«O'zeltexsanoat»

aksiyadorlik kompaniyasi

Ijro apparati


Mirjalilov Abdurashid Abduaxatovich

Mahalliylashtirish loyihalarini shakllantirish va amalga oshirish boshqarmasi boshlig’i

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

Telefon: (+998 71) 233-28-43

E-mail: a.mirjalilov@uzeltexsanoat.uz

Guzenko Nadejda Petrovna

Strategik rivojlantirish va moliya-iqtisodiy tahlil bo’limi boshlig’i

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

Telefon: (+998 71) 233-17-24

E-mail: n.guzenko@uzeltexsanoat.uz

Boev Abror Yusupovich

Ishlab chiqarishni rivojlantirish va diversifikatsiya qilish boshqarmasi boshlig’i

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

Telefon: (+998 71) 233-28-43

E-mail: a.boev@uzeltexsanoat.uz

Isamiddinov Bekzod Bahtiyorjonovich

Marketing, eksport salohiyatini rivojlantirish va importni optimallashtirish bo’limi boshlig’i

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

E-mail: b.isamiddinov@uzeltexsanoat.uz

 

Telefon: (+998 71) 233-28-43

Batirov Rustam Vital’yevich

Xodimlar bo’limi boshlig’i

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

Telefon: (+998 71) 233-28-43

E-mail: r.batirov@uzeltexsanoat.uz

 

 

Abduvaliyev Boburjon Rustamjon o’g’li

Chet el investitsiyalarni jalb etish va investitsiya loyihalarini shakllantirish bo’limi boshlig’i

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

Telefon: (+998 71) 233-28-43

E-mail: b.abduvaliev@uzeltexsanoat.uz

 

 

Haydarov Xasan Mamadalievich

Axborot-kommunikatsiya texnologiyalarini rivojlantirish bo’limi boshlig’i

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

Telefon: (+998 71) 233-28-43

E-mail: kh.khaydarov@uzeltexsanoat.uz

Umarov Abduxoliq Bekpo’latovich

Bosh buxgalter

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

Telefon: (+998 71) 233-28-43

E-mail: a.umarov@uzeltexsanoat.uz

Atamuradov Akmal Azamatovich

Yuriskonsult

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

Telefon: (+998 71) 233-28-43

E-mail: a.atamuradov@uzeltexsanoat.uz

Qurbonov Azizbek Avazbekovich

Korporativ boshqaruvni takomillashtirish bo’limi boshlig’i

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

Telefon: (+998 71) 233-28-43

E-mail: a.qurbonov@uzeltexsanoat.uz

Umurzakov Umid Rahmatjonovich

Investitsiya loyihalarini monitoring qilish va amalga oshirish bo’limi boshlig’i

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

Telefon: (+998 71) 233-28-43

E-mail: u.umurzakov@uzeltexsanoat.uz

 

Madmuratov Shavkat Shaimovich

Maxsus rejim bo’limi boshlig’i

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

E-mail: info@uzeltexsanoat.uz

Telefon: (+998 71) 232-20-71

Saidov Bexzod Bahtiyor o’g’li

Mahalliylashtirish loyihalarini shakllantirish bo’limi boshlig’i

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

Telefon: (+998 71) 233-28-43

E-mail: b.saidov@uzeltexsanoat.uz

 

Shakirov Farruh Farhodovich

Elektromaishiy mahsulotlar va iste’mol tovarlarni ishlab chiqarish bo’limi boshlig’i

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

Telefon: (+998 71) 233-28-43

E-mail: f.shakirov@uzeltexsanoat.uz

 

 

Manazarov Bahrom Otaqo’ziyevich

Ho’jalik mudiri

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

Telefon: (+998 71) 233-28-43

E-mail: b.manazarov@uzeltexsanoat.uz

 

 

Распечатать Просмотров: 1661 13 Июл 2017