Размер шрифта: A A A
Изображения Выключить Включить
Цвет сайта Ц Ц Ц
обычная версия сайта
Mobil versiya

«O'zeltexsanoat»

aksiyadorlik kompaniyasi

Ijro apparati


Madirimov Daniyar Mamatsaliyevich

Investitsiya loyihalarini shakllantirish va amalga oshirish boshqarmasi boshlig’i

Manzil: Toshkent shahri, Beruniy shoh ko’chasi, 83 uy

Umumiy murojaatlar raqami: (+998 71) 242-36-03  

 

Boev Abror Yusupovich

Ishlab chiqarishni rivojlantirish va diversifikatsiya qilish boshqarmasi boshlig’i

Manzil: Toshkent shahri, Beruniy shoh ko’chasi, 83 uy

Umumiy murojaatlar raqami: (+998 71) 242-36-03  

Email: a.boev@uzeltexsanoat.uz

Batirov Rustam Vital’yevich

Xodimlar bo’limi boshlig’i

Manzil: Toshkent shahri, Beruniy  ko’chasi, 83 uy

Umumiy murojaatlar raqami: (+998 71) 242-36-03  

E-mailr.batirov@uzeltexsanoat.uz

Guzenko Nadejda Petrovna

Strategik rivojlantirish va moliya-iqtisodiy tahlil bo’limi boshlig’i

Manzil: Toshkent shahri, Beruniy  ko’chasi, 83 uy

Telefon: (+998 71) 242-36-03  

E-mail: n.guzenko@uzeltexsanoat.uz

Isamiddinov Bekzod Bahtiyorjonovich

Marketing, eksport salohiyatini rivojlantirish va importni optimallashtirish bo’limi boshlig’i

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

E-mail: b.isamiddinov@uzeltexsanoat.uz

 

Telefon: (+998 71) 233-28-43

Abduvaliyev Boburjon Rustamjon o’g’li

Chet el investitsiyalarni jalb etish va investitsiya loyihalarini shakllantirish bo’limi boshlig’i

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

Telefon: (+998 71) 233-28-43

E-mail: b.abduvaliev@uzeltexsanoat.uz

 

 

Umarov Abduxoliq Bekpo’latovich

Bosh buxgalter

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

Telefon: (+998 71) 233-28-43

E-mail: a.umarov@uzeltexsanoat.uz

Raxmanov Tolmas Nizomiddin ug‘li

Yuridik bo’limi boshlig’i v. b.

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

Telefon: (+998 71) 233-28-43

E-mail: a.atamuradov@uzeltexsanoat.uz

Umurzakov Umid Rahmatjonovich

Investitsiya loyihalarini monitoring qilish va amalga oshirish bo’limi boshlig’i

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

Telefon: (+998 71) 233-28-43

E-mail: u.umurzakov@uzeltexsanoat.uz

 

Madmuratov Shavkat Shaimovich

Maxsus rejim bo’limi boshlig’i

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

E-mail: info@uzeltexsanoat.uz

Telefon: (+998 71) 232-20-71

Saidov Bexzod Bahtiyor o’g’li

Mahalliylashtirish loyihalarini shakllantirish bo’limi boshlig’i

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

Telefon: (+998 71) 233-28-43

E-mail: b.saidov@uzeltexsanoat.uz

 

Shakirov Farruh Farhodovich

Elektromaishiy mahsulotlar va iste’mol tovarlarni ishlab chiqarish bo’limi boshlig’i

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

Telefon: (+998 71) 233-28-43

E-mail: f.shakirov@uzeltexsanoat.uz

 

 

Manazarov Bahrom Otaqo’ziyevich

Ho’jalik mudiri

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

Telefon: (+998 71) 233-28-43

E-mail: b.manazarov@uzeltexsanoat.uz

 

Tolipov Namoz Eshonqulovich

Jismoniy va yuridik shaxslar murojaati bilan ishlash va ijro intizomi ustidan nazorat bo`yicha bosh mutaxassis

Manzil: Toshkent shahri, Amir Temur ko’chasi 13, 100047

Telefon: (+998 71) 246-36-04

E-mail: n.tolipov@uzeltexsanoat.uz

 

Распечатать Просмотров: 1952 13 Июл 2017